O firmie

SYSTEM-DROB w Lubomierzu SPÓŁKA JAWNA, to firma, która działa na rynku krajowym od 1991 roku. Do 2010 firma prowadziła działalność pod nazwą EKO-DRÓB s. c. Jest to firma rodzinna: Pawła Łosiowskiego, Wojciecha Łosiowskiego i Bogdana Rojowicza. Zajmuje się hodowlą, ubojem i dystrybucją drobiu. Siedzibą firmy jest malownicza miejscowość Lubomierz koło Łapanowa gdzie znajduje się nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu, zaplecze biurowe i transportowe. Zakład ten został zmodernizowany tak, aby w 2004 roku otrzymać wszystkie niezbędne certyfikaty do produkcji i sprzedaży w Unii Europejskiej. Obecnie zakład ten może poszczycić się znakomitą jakością produkowanego drobiu, który sprzedawany jest w Europie, Azji i Afryce.

Oprócz zakładu firma posiada nowoczesny oddział w Krakowie w którym prowadzi dystrybucję drobiu, mięsa czerwonego i wędlin znakomitej jakości. Własne zaplecze transportowe pozwala obsłużyć sklepy detaliczne, centra handlowe na terenie całego kraju i krajów sąsiadujących.

Płynność produkcji zakładu zapewniają własne nowoczesne fermy (Bratucice, Lisia Góra, Kobierzyn), oraz wyspecjalizowana grupa hodowców z Polski południowej.

Celem firmy jest sprostanie wymogom i oczekiwaniom klienta na rynku polskim i zagranicznym a także tworzenie produktu o najwyższej jakości. Te wszystkie cele możliwe są dzięki:

➢ wykwalifikowanym pracownikom,
➢ dobremu zarządzaniu,
➢ nowoczesnej technologii.