Kariera

Lubomierz, Trzciana
PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Opis stanowiska:

Stanowisko pracy służące do utrzymania ładu i porządku w budynkach przeznaczonych do uboju oraz na terenach wokół ubojni, w pomieszczeniach hurtowni oraz magazynów. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należy m.in. utrzymanie czystości hal produkcyjnych, pomieszczeń sanitarnych, korytarzy, schodów, mycie okien, wynoszenie śmieci oraz sprzątanie terenu wokół zakładu.

Aplikuj
Lubomierz, Trzciana
PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

Produkcja składa się z dwóch rodzajów pracowników: pracownicy linii uboju drobiu oraz pracownicy linii rozbioru drobiu. Pracownicy linii uboju drobiu zajmują się m.in. rozładunkiem klatek z drobiem, zawieszaniem drobiu na linii produkcyjnej, obsługą linii ubojowej, ważeniem, pakowaniem, paletowaniem, etykietowaniem oraz przekazywaniem na magazyn, a także myciem pojemników. Pracownicy linii rozbioru są odpowiedzialni za prawidłowe wykonywanie prac polegających m. in. na zawieszaniu tuszek na linię rozbioru, odbiór i sortowanie poszczególnych elementów tuszki oraz przekazywaniem do rozważania, ręcznym cięciem wybranych elementów tuszki jak również ich ważeniem i pakowaniem.

Aplikuj
Kraków, Lubomierz, Trzciana
KIEROWCA

Opis stanowiska:

Kierowca kat. B zajmuje się sprawnym transportowaniem i dostarczaniem towaru do klientów. Do jego podstawowych zadań można zaliczyć m. in. załadunek i wyładunek towaru, wykonywanie bezpiecznych transportów, kontakt z przełożonym oraz odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów. Kandydat na kierowcę musi posiadać prawo jazdy kat. B, a także odpowiednio duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Kierowca kat. C+E obsługuje trasy krajowe lub międzynarodowe, prowadząc pojazd ciężarowy z przyczepą. Aby otrzymać posadę, należy posiadać ważne prawo jazdy uwzględniające kategorię C i E. Do obowiązków kierowcy należy m. in. przestrzeganie terminowości realizowanych tras, właściwe zabezpieczanie przewożonego towaru, dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu oraz zgłaszanie ewentualnych awarii, a także przepisowe planowanie przerw w pracy.

Aplikuj
Kraków, Lubomierz, Trzciana
MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

Magazynier zajmuje się m. in. przyjmowaniem dostaw towaru (rozładunkiem towaru z aut ciężarowych), planowaniem wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczaniem towarów w sposób zapewniający jak najlepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej, przygotowaniem zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych, sprawdzaniem zgodności zrealizowanego zamówienia z fakturą, załadunkiem zamówień na samochody dostawcze, obsługą urządzeń magazynowych np. wózków widłowych, sprawdzaniem stanów magazynowych oraz inwentaryzacją magazynu.

Aplikuj